Stolek kutila

Každý kutil potřebuje místo pro své hobby. A základem takového místa je pracovní stůl. Když potřebujete řezat a krájet, když potřebujete vrtat nebo něco obrousit, potřebujete k tomu stůl, abyste to mohli udělat pořádně. Pokud nejste zrovna profesionální truhlář, nepotřebujete rozměrný ponk. Svou práci zastane i malý skládací pracovní stolek.Šikovný kutil si dokáže i svůj pracovní stůl vyrobit sám. No ale nějak začít třeba a co tak koupí hotového stolku, který stačí vybalit, poskládat a začít používat. A když by byl takovýto pracovní stolek navíc i skládací, aby nezabíral mnoho místa, když ho zrovna nepotřebujete, byl by to ideální pracovní stolek do vaší dílny?

Dva stolky využijete při opracovávání dlouhých předmětů

Právě takový skládací pracovní stolek s možností využití i jako svěráku prodávají prodejny pro kutily a hobbysty. V kartonové krabici dostanete vše potřebné kromě nářadí a z dodaných kovových profilů a dřevotřískových panelů během pár minut smontujete celý stolek.

Sada dílů na pracovní stolek

Neposlouží vám jako masivní stůl pod kovadlinu ale se svou nosností 100 kilogramů udrží i těžší předměty. Jen v případě, že chcete řezat nebo brousit dvou či tří metrové desky, bude asi lepší rovnou si koupit takové stolky dva. Může to být solidní základ vaší nové domácí dílničky.

Složený stolek

A když jeden z nich náhodou nebudete potřebovat, tak ho jednoduše složíte a odložíte. Kromě toho, že takový stolek pomocí dvou klik umožňuje nastavit pracovní šířku nebo uchytit desky či trubku, tak je vybaven i praktickými držáky nářadí ve spodní části. Nemusíte během práce hledat, kde jste si položili šroubovák nebo dláto.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..