Pořádáme dětskou oslavu

Pořádání dětských oslav je daleko náročnější proces, než si většina z nás dokáže představit. Pokud jste již v minulosti pro sebe oslavu pořádali, pak si jistě vzpomínáte na to, kolik s tím bylo práce. Co teprve v případě, že se jedná o dětskou oslavu? Ta je totiž, co se týče přípravy, daleko obtížnější, jak jsme již uvedli na začátku odstavce. Kromě toho se dítě bojí, že jeho oslava nebude dostatečně dobrá. Mimo jiné se obávají toho, že by se jim jejich kamarádi následně smáli. V žádném případě nepanikařte a zachovejte klidnou hlavu.Pořádáme dětskou oslavu

Pro úspěšnou oslavu musíte mít řádně naplánovaný program. Na něm můžete pracovat už dva až tři týdny dopředu, aby vás nic nepřekvapilo. Pokud totiž necháte pořádání dětské oslavy na poslední chvíli, nemusí se vám povést, protože s největší pravděpodobností zapomenete na většinu věcí. Takhle si budete moct v klidu rozmyslet, co máte na oslavu připravit. Do plánovacího programu nezapomeňte uvést nejenom samotný program, ale i částku, kterou jste ochotní investovat. Od toho se poté v obchodech budete orientovat.

Jestliže ale v přípravě dětské oslavy umíte chodit, pak jistě neutratíte ani poloviční částku. Musíte se zaměřit na důležité věci, kterými jsou kamarádi, kamarádky, dárky a program. Právě dětský program rozhodne o tom, zda se jiné děti budou na oslavě nudit či nikoli. Samozřejmě nespoléhejte jenom s jedním nebo dvěma programy. Musíte přemýšlet tak, jako přemýšlí děti. Ty většinou u zábavy nevydrží příliš dlouho, a tak je potřeba vymyslet přinejmenším pět až šest druhů zábavy. Počet se bude odvíjet od toho, jak dlouhá bude oslava.

Vybíráme program a datum

Jak jsme naznačili, vybrat musíte i datum oslavy. Datum by mělo být bezesporu víkendové, ale je potřeba se zeptat všech pozvaných, který víkend v roce by to mělo být. Pochopitelně nemá smysl pořádat oslavu půl roku po narozeninách. Napište tedy dva až tři vhodné termíny a následně je rozešlete všem. V žádném případě neposílejte termín v době, kdy je víkend prodloužený o pátek nebo pondělí. Přes prodloužený víkend mnoho lidí odjíždí mimo město nebo vesnici. Mezi nejoblíbenější dny patří sobota, kdy děti ani rodiče nemusí další den vstávat.

Program může začít už výběrem tématu oslavy. Co takhle pirátská loď nebo ledové království? Výběr tématu bude záviset na pohlaví dítěte. Pokud uděláte celý večer podle oblíbeného tématu dětí, máte úspěšnou oslavu v kapse. Zkuste dané téma zapojit co nejvíce, nebojte se ho využít i na dortu nebo dekoracích. To stejné platí o vymýšlení zábavy. Pořiďte například kostýmy pirátů nebo Elsy a Anny z oblíbené pohádky. Uvidíte, jak děti zapomenou na pohoštění a dárky. Zábava hraje při vymýšlení dětských oslav neskutečně velkou roli.

Zvládne to každý

Nemusíte mít strach z toho, že byste to nezvládli. Pořádání dětské oslavy je sice náročný proces, ale jestliže dodržíte vše, co jsme v článku uvedli, nemáte se čeho bát.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..