Přichází zima

boty A s ní přijdou i nové boty. Jistě, ty loňské jsou ještě dobré, ale nechtělo by to přece jenom něco módnějšího? A tak zejména dámy mohou skvěle skloubit příjemné s užitečným a z letních lehkých bot přezout do něčeho teplejšího a pod touto záminkou nakoupit boty nové na podzim i zimu.Přechod z léta do podzimu neradno podceňovat, chlad od nohou může přivodit nachlazení či jiné zdravotní problémy. A pokud tomu všemu můžete předejít nošením krásných bot, tak proč to nevyužít? A navíc si vše můžete vybrat ze svého pohodlného křesla. V internetové prodejně SvětBot.cz s výborným výběrem a ještě lepšími dodacími podmínkami.

Mezi ženami patří k nejoblíbenějším kotníkové zimní šněrovací boty se zipem, které kombinují v sobě eleganci, pohodlnost a současně je v nich teplo. Ale v kolekci Podzim/zima 2013 je pro vás připravena spousta hezkých a kvalitních bot a můžete je koupit za rozumnou cenu.

boty

Protože nákup přes internet neumožňuje boty vyzkoušet, nabízí firma rozšířenou záruku na vrácení peněz nebo výměnu bot až na 30 dní. A dokonce při výměně bot zaplatí i poštovné. Takovýto nákup je rozhodně bez rizika, že se vám boty nebudou líbit nebo že vám na nohu „nesednou“. Jednoduše si vyberete jinou barvu nebo jiné číslo. Zboží, které vidíte v eshopu, je fyzicky na skladě a je expedováno do 24 hodin od objednání. Boty tak můžete mít doma dřív, než se s manželem domluvíte na nákupním výletu po okolních městech.

A aby manžel neremcal, vyberte mu mezi botami z podzimní kolekce, bude rád a můžete mu říct: „To chce klid a nohy v teple.“ A v botách Lodur mu rozhodně zima nebude.

Lodur

Největší starosti s botami jsou asi u dětí. Děti pořád rostou a i když boty nezničí a neznosí, tak z nich vyrostou. Takže tady se nákupu nevyhnete, ať děláte co děláte. No ale proč by jsme se měli bránit nákupu, když je výběr tak široký a ceny zajímavé? Co říkáte třeba na tyto sněhule? Až napadne sníh, mohou v nich chodit nejen do školy, ale i dovádět u stavění sněhuláků bez vašich obav, že jim malé prstíky zmrznou v mokrých ponožkách.

sněhule

Různé možnosti placení (kartou, dobírkou, bankovním převodem, hotově) a doručení (kuriér, pošta, osobní odběr) korunuje poštovné zdarma u objednávek nad 1000 korun. Spolu s certifikáty obchodu vám to zajišťuje bezpečný a příjemný nákup ze širokého výběru všech druhů bot, včetně značkových. Tak proč si je tedy nekoupit, když jsou na pár kliků myší od vás?


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..