Objednejte si plošinu při montáži sněholamů a při odklízení sněhu ze střech

strecha Zimy jsou v našem klimatickém pásmu rok od roku mírnější a sněhu je čím dál méně. Už to nejsou ty pravé ladovské zimy, které maloval známý malíř Josef Lada. Sníh všude, kam se jen člověk podívá a když už napadl, tak neroztál po velký počet dní. Zato dnes, když sníh napadne, tak během několika dní roztaje, ale najdou se několikrát za zimu okamžiky, kdy napadne sněhu hodně, sice roztaje také za pár dní, ale díky jeho množství dokáže nadělat víc škody, než užitku. Ve velkých městech ho není kam uklízet a silničáři jej musí vyvážet ven z města, na střechách vytvoří mohutné čepice, na které když zasvítí slunce, tak pomalu sjíždějí dolů a společně s mohutnými rampouchy, které se na nich vytvoří, představují pro chodce smrtelné nebezpečí.

Rychlý příjezd plošiny dokáže zabránit úrazům

Povinností každého majitele nemovitosti, pod kterou se nachází chodník, je odklízet se střechy nebezpečný led a sníh. Při jeho pádu by mohlo dojít ke zranění chodců a to nikdo nechce dopustit. Aby sníh ze střech rychle nesjížděl, můžete si na ně nechat namontovat sněholamy. Je řada variant, jak mohou vypadat a jak mohou být na střechu ukotveny. Záleží jen na klientovi, který typ si vybere. Dají se namontovat na střechy plechové a klidně i na pálené nebo betonové střešní krytiny.

mp27

Tyto sněholamy se nejpohodlněji dají namontovat pomocí plošiny. Pokud byste hledali firmu v Praze nebo středočeském kraji, která vám je za velmi výhodných cen namontuje, pak neváhejte oslovit společnost Pronájem pracovních plošin Praha. V dalších městech lze dále využít například pobočky: Pronájem plošin Brno a Pronájem plošin Ostrava. V její nabídce naleznete širokou škálu služeb, jejichž provedení vždy dovede do naprosté dokonalosti. Vždy je totiž realizují odborníci ve svém oboru, s dlouholetými zkušenostmi, kteří za sebou vždy zanechají kvalitně odvedenou práci. Proto vám může společnost Pronájem plošin Praha zprostředkovat jak montáž sněholamů v období bez sněhu a v zimě zase odklízení sněhu a rampouchů ze střech. Především odklízení sněhu a rampouchů musí být vždy rychlou akcí, proto když kontaktujete pracovníky společnosti Pronájem plošin Praha, tak během několika hodin přistaví plošinu na místě, které při objednávce udáte, sníh je během chvíle odklizený a chodníky pod střechou zase bezpečné.

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..