Venkovní žaluzie nejlépe stíní

montaz_venkovnich_zaluzii Aktuálně vás taky trápí silné slunce a zahřívání vnitřních prostorů domu? Zřejmě jste nestihli včas instalovat do oken stínící techniku. Ale pořád ještě není pozdě. Před námi stále je pár letních měsíců, po které je využijete a po zimě opět přijde léto a situace se bude opakovat. Jak fungují venkovní žaluzie a kde všude se hodí?
 
 

Snížit teplotu v obytných prostorách mohou klimatizační jednotky. Ovšem pokud dovolíme, aby se teplota v bytech opět zvyšovala, klimatizace pracuje zbytečně navíc a navíc nás to taky stojí na nákladech na elektrickou energii. Proto je vhodné kombinovat klimatizace a předokenní žaluzie, které spolu brání přehřívání bytů přes okna a současně snižují teplotu uvnitř.

Na oknech otočených na jih nebo západ výrazně snižují venkovní žaluzie intenzitu slunečního záření, kterou nastavujete buď klikou zevnitř místnosti anebo elektromotoricky. Vše je možno doplnit dálkovým ovládáním a taky senzory, které snímají sílu slunečního svitu a srovnávají ho s teplotou uvnitř stíněné místnosti. V závislosti na tom nastavují venkovní žaluzie. Snímač síly větru dokáže v případě potřeby žaluzie úplně vytáhnout a chrání je tak před případným poškozením. Elektropohon a snímače pracují i v případě vaší nepřítomnosti, takže se nestane, že přijdete domů odpoledne do rozpáleného bytu.

ovladani_zaluzie

Venkovní žaluzie jsou vyráběné z hliníkového profilu, tedy netrpí korozí. Naklápění žaluzií nebo jejich vytahování a spouštění plynule reguluje teplo a světlo vstupující do místnosti. Výrazně šetří energii a zlepšují klima uvnitř bytů, kde se mnohem lépe odpočívá a žije.

Kontaktujte svého lokálního dodavatele venkovní žaluzie Plzeň nebo si vyberte jiné velké město ve vaší blízkosti a nechte si odborně zaměřit a poté namontovat předokenní žaluzie od firmy s pětadvacetiletou tradicí a zkušeností v oboru stínící techniky.

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..