Proč jsou rohové vany nejoblíbenější

vana Čeká vás rekonstrukce koupelny ve vašem bytě nebo starším rodinném domku? Pak vás jistě zajímá, jaké vybavení do ní můžete dát, co se dnes dá koupit a co je pro vás nejvýhodnější. Nejvíce prostoru v koupelně zabírá vana a proto je potřeba jejímu výběru věnovat náležitou pozornost. Aby vám dobře sloužila a dlouho vydržela.Stále oblíbenější jsou vany rohové. Čím dál více lidí je kupuje i do panelákových bytů, kde s jejich pomocí lze efektivněji využít omezeného prostoru koupelny. Ale rohové vany pomáhají i k nemalým úsporám. Akrylát, materiál na jejich výrobu, má lepší tepelně izolační vlastnosti a voda ve vaně pomaleji chladne. Což ocení všichni ti, co se rádi dlouho koupou.

rohova vana

Rohové vany jsou často doplňovány hydromasážními systémy pro uvolnění těla a rehabilitaci po úrazech nebo prostě už staršího těla. Kromě výhod snadné montáže do vany z akrylátu nebo laminátu proti kovové vaně je lze snadno doplnit izolací z poyluretanu. Nejvýraznější je snížení hlučnosti masážních systému a samozřejmě také se dále sníží tepelné ztráty van. A nižší hmotnost proti starým plechovým vanám oceníte při manipulaci s vanou a její montáži koupelny.

S postupujícím věkem může být koupání ve vaně více namáhavé. Sedací prostor rohové vany dovoluje jak klasické koupání a ležení ve vaně, tak mytí a koupání v sedací poloze. Madla pro ulehčení vystupování z vany jsou častým doplňkem rohových van.

vevane

Ovšem rohová vana není jen o očistě těla a duše. Koupání může být i o relaxu ve dvojici. Koupelna se tak může stát místem, kde naberete nových sil do své práce, jak tělesných, tak duševních. A abyste si svého odpočinku mohli dokonale užít, připravil pro vás dodavatel rohových van návrhář koupelen. S jeho pomocí lehce vytvoříte svou novou koupelnu a ještě může vyhrát! Návrhář vám efektivně pomůže využít prostoru, který máte k dispozici a zařídit ho co nejlépe ta, aby koupelna byla místem hygieny a odpočinku pro celou vaší rodinu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..