Proč sáhnout po koloběžce

Pokud si lidé mají vybrat mezi cyklistickým kolem a koloběžkou, dávají bez váhání přednost cyklistickému kolu. Proč tomu tak je? Jde jen o rychlost nebo je za tím i něco víc? Ať už je váš důvod k výběru cyklistického kola jakýkoliv, prozradíme vám, proč se rozhodnout pro koloběžku. Dnešní koloběžky jsou relativně velmi podobné cyklistickému kolu. Řeč není jen o rychlosti, ale i ceně. Profi koloběžky vás mohou stát i tisíce korun. V následujících odstavcích vám sdělíme, proč si vybrat koloběžku. Uvidíte, že důvody jsou téměř totožné, jako u cyklistického kola.Proč sáhnout po koloběžce aneb podobné důvody, jako u kola!

Udržet rovnováhu na jízdním kole nemusí zvládnout každý. Říkáte si, že to není možné? Věřte nám, že ano. Existuje velké procento lidí, kteří i v dospělosti neumí jezdit na cyklistickém kole. Tito lidé se nemusí stávat terčem posměchu. Jinými slovy i oni si mohou zasportovat, co se týče projížďky. Stačí jen sáhnout po koloběžce. Jízdu na koloběžce zvládne bezpochyby každý. Jedná se o méně náročný proces, než je tomu u jízdního kola. Pokud mezi vaše problémy patří fakt, že neumíte jezdit na cyklistickém kole, pořiďte si koloběžku. Investujte do profi koloběžky a jízda vás bude bavit.

Dalším důvodem je zapojení celého těla. U jízdního kola využíváte zejména ruce a nohy. Ostatní částí těla zůstávají téměř bez práce. U koloběžky se zapojují i zádové a břišní svaly. Ačkoliv se to nezdá, jsou u jízdy na koloběžce více využívaný než u jízdního kola. Jízdu na koloběžce tak zvládnete i v chladnějším počasí, protože zahříváte neustále své tělo. Kromě toho vám koloběžka uleví od bolesti zad i kloubů. Jízda na koloběžce se doporučuje, jestliže vás bolí záda nebo s nimi máte jiné zdravotní problémy. Jedná se o prevenci, jež vám skutečně pomůže.

Jaké další důvody vás přesvědčí o koloběžce?

Další bod se týká především žen. Toužíte po dokonalém těle? Potřebujete ale nejprve zhubnout? Jízda na koloběžce je v tomhle směru účinnější. Podle statistik dochází ke spálení až o 25 – 35 % energie více, na rozdíl od jízdy na jízdním kole. Jízda na koloběžce se tak dá srovnávat například s aerobikem nebo běháním. Je důležité ovšem střídat nohy. V žádném případě se při jízdě na koloběžce nespoléhejte jen na jednu nohu. Pravidelně je v určitých intervalech střídejte. Tím docílíte vysněné postavy, jež vám budou lidé kolem vás závidět.

Koloběžka je také vhodným dopravním prostředkem do města. Je menší, a tak se vleze v podstatě všude. Když už budete muset využít autobus nebo tramvaj, nebude překážet spolucestujícím. Koloběžka je skladná a praktická. Snadno ji lze umístit i v menších bytech, a to například do skříně nebo do úložných prostor. Na závěr nejsou koloběžky náročné na údržbu a finanční prostředky. Servis koloběžek vás nebude stát téměř nic.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..