Vybavení domácnosti levněji díky abKupóny.cz

Zařizování domácnosti po stránce jejího vybavení je stejně zábavné, jako zařizování nového interiéru. Ostatně také doplňky a další výbava v domácnosti jsou jeho nedílnou součástí a je vhodné je určitým způsobem sladit. Nestane se vám tak, že to u vás doma bude vypadat jako ve vetešnictví, což je bohužel poměrně častý neduh v českých rodinách.

Ono to totiž potom působí tak, že vaše domácí výbava se skládá z toho, co kdo zrovna přinesl. Můžeme začít třeba triliónem různých „vtipných“ hrníčků, přes pestrou paletu nesouvisejících obrázků na stěnách a skončit u výstavky kýčů z dovolené v Egyptě. Znáte to, velbloudi, písek ze Sahary, skarabeus z alabastru, bubínky a nesmí chybět samozřejmě ani šíša, tedy vodní dýmka. Na druhou stranu, jako lapače prachu, který nikdo pět let nesetřel, jsou takové serepetičky ideální.

Když máte vkus

Pokud máte trochu představu, jak by mohl váš domov vypadat, aby se vám v něm opravdu dobře žilo, a ještě to umíte přetavit v realitu, tak máte téměř vyhráno. Pomineme-li výše zmíněné extrémy, tak málokdo umí totiž opravdu citlivě sladit moderní prvky interiéru s tím, jací sami jste, a co vdechne prostoru jeho osobitost. S experimentováním, jak si co nejlépe zařídit byt či dům můžete začít rovnou na webu, protože bytové doplňky nabízí nepřeberné množství e-shopů. Hodit se vám mohou také 4home slevy, kde můžete díky slevovým kupónům pořídit velké množství sortimentu za ještě lepší, než jsou běžné internetové ceny. Vybírat můžete z kategorií, jako jsou:

  • bytový textil
  • doplňky a dekorace
  • zahrada a hobby
  • dárky a hračky

Také kuchyň může zářit

Musí být především praktická, ale to neznamená, že byste se měli zřeknout designových prvků a celkově pěkného vybavení. Však pokud už jste ostatně investovali nemalé prostředky do kuchyňské linky, tak je to určitě na místě. Velmi populární prodejce, ale také výrobce, kuchyňských potřeb je jedna česká značka. Tescoma slevový kód vám zde k tomu všemu ještě pomůže významně ušetřit finance. Kromě toho zboží zde nabízené je vždy cenově dostupné a v neposlední řadě má zajímavý design. Oceníte jistě také velice široký výběr a relativně hustou síť kamenných prodejen, kde si můžete případě vše dobře prohlédnout a osahat. Ve velkých městech bude nabídka prodejen samozřejmě pestřejší.

Výprodeje šetří vaši peněženku

Během nakupování na e-shopech nezapomínejte na to, že jsou od jara do zimy doslova prošpikovány mnoha výprodejovými akcemi, které se rozhodně vyplatí sledovat. Zařizujete-li už sortiment do bytu, či venkovní prostory, terasu, nebo cokoliv jiného, zkuste využít:

  • pravidelné akce e-shopu
  • slevových kupónů
  • srovnávače cen

Ačkoliv bývají slevy přes slevové kupóny a další formy akcí e-shopů často skutečně výhodné, ani v těchto případech se raději nenechte napálit. Vždy doporučujeme ověřit si výhodnost každé nabídky třeba přes nějaký srovnávač cen, zda daná akce není pouze obyčejným reklamním tahákem.

Nakupujte s rozmyslem

Pořídit si do bytu nové vybavení, ať už se jedná o bytové doplňky jako různé formy dekorace nebo designové prvky a mnoho dalšího, je jistě vždy velmi lákavé. V obchodech běžně trávíme celé hodiny a vybíráme si z nekončícího množství sortimentu. Doporučujeme však dávat si velmi dobrý pozor na to, jaké prvky do interiéru nakupujete a jak je vzájemně kombinujete. Nechcete mít přece v bytě nějaký podobný Saigon, o kterém jsme hovořili na začátku tohoto článku. Kýčovité představení totiž lze vykouzlit i z na první pohled v regálu obchodu úžasně vypadající moderny, která tak trochu ztratí kouzlo, jakmile si ji donesete domů a postavíte na stůl či pověsíte na stěnu. Každý, kdo si zařizoval dům či byt, to jistě nejednou zažil.

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..