Vylepšete si svůj nábytek

Šikovný kutil dokáže nejen vyrobit různé předměty do domácnosti, ale i renovovat starší nábytek. Velké zlepšení ale dokážete zajistit i bez pily či vrtaček. Nejvíce času trávíme v posteli nebo na sedačce. Podívejme se spolu, jak zvýšíte jejich užitnou hodnotu jednoduše a rychle.Problémem čalouněného nábytku je to, co je pod čalouněním. Sedačky se po čase vysedí, postele vyleží. Na gauči víte přesně říct, která místa jsou oblíbené. A neopraví to ani nový přehoz či potah. No nová matrace položenou na původní epeda vyrovná místo k sezení a také trošku zvýší posed. Snadněji se bude usedat na gauč a ještě snadněji se bude z něj vstávat. Deset centimetrů se může zdát hodně, ale nezapomínejte, že novou matraci budete dávat na vyseděnou sedačku, takže nárůst výšky bude jen nepatrný proti původní úrovni.

Častěji se renovují postele. Staré matrace se vyplatí vyměnit za nové ze dvou důvodů. Vyležené jsou proto, že byly vyráběny z jednovrstvého materiálu, který nezohledňuje fyziologii lidského těla. A ani hmotnost jednotlivých lidí. Matrace vyráběné dnes kombinují různé druhy materiálu, aby zajistili maximální komfort i odpočinek těla během spánku a jsou dodávány pro postavy různých hmotností. Kromě toho zakoupením matrace o pár centimetrů vyšší, než byla původní, si usnadníte vstávání každé ráno. Naši prarodiče věděli, proč měli postele vysoké proti dnešním.

Usnadnit výběr matrace vám pomůže web dodavatele. V široké škále použití (běžné matrace, ortopedické…) i rozměrů se snadno zorientujete a správně vyberete. Pro manželské postele máte možnost koupit dvě matrace s různým zatížením, pokud každý z páru je v jiné hmotnostní kategorii.

Starší postel nebo sedačku nemusíte vyhazovat, pokud ji dokážete snadno vylepšit. Jednou z možností je vyměnit či doplnit nové matrace. Bude vám tak dále sloužit aniž byste si museli zvykat na nový nábytek a řešit nejen přepravu, ale i vystěhování toho starého z bytu. A přitom i ušetříte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..