Výměna nábytku

Loni jsme koupili na vesnici dům se zahradou a věnovali spoustu času zvelebení celého prostředí. Letos nás čeká zařízení domu i terasy. Proto jsme věnovali spoustu času výběru vhodného nábytku. Nábytku do našeho městského bytu, protože náš starý nábytek přesuneme do víkendového domu a byt si zařídíme nově.Pro tuto formu jsme se rozhodli proto, že nás starý nábytek není až takový starý, že by se nedal používat. A jsme na něj zvyklí. Na druhou stranu kupovat nové sedací soupravy do předního pokoje starého domu nebo na venkovní terasu se nám zdálo zbytečné. Náš starší nábytek takto v pohodě doslouží na víkendové chalupě a my si v bytě, kde přece jen trávíme více času, užijeme novost.

pokoj

Výměna nábytku v celém bytě je dobrá i proto, že děti už vyrostly a odstěhovali se, založili nové domácnosti se svými partnery. A co s dětským či spíše studentským nábytkem? Pro nás je nepraktický, ale umíme si ho představit právě na vesnici v kamenném domě. Potřebujeme tam úložné prostory, protože když jsme dům a zahradu kupovali, místnosti byly prázdné.

A tak staré šatní skříně také poputují do dodávky a pak do domu a uvolní místo něčemu vzdušnějšímu. Současné moderní obývací stěny reflektují aktuální velikosti a typy multimediálních spotřebičů v domácnostech. Starý velký televizor i archaický videopřehrávač uvolní místo ploché obrazovce a stolek s notebookem se postará o naši zábavu i poučení. Zbývající místo obsadí pohodlná rohová sedací souprava s úložným místem pro pohodlné sezení i natažení se s časopisem nebo tabletem v ruce.

sedačka

Přitom když přes volné dny zavítáme na vesnici, bude nás tam čekat nábytek, na který jsme zvyklí a tedy důvěrně známé prostředí. Přestože si nemyslím, že tam budeme stále jen odpočívat, musíme myslet i na případné špatné počasí nebo na to, že nás navštíví přátelé nebo potomci. A sedět na dřevěné bedně se nikomu nechce. Starý nábytek tedy posuneme do domu na vesnici a do bytu si koupíme zcela nový.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..