Bezpečný domov to je pojištěný domov

girl Pořídit si svůj vlastní byt a zařídit ho nábytkem a spotřebiči tak, aby se nám v něm dobře a pohodlně žilo, stojí nemalé úsilí a prostředky. Proto je potřeba byt chránit před poškozením. Ovšem ne vždy máme vše pod kontrolou, ne vše umíme předvídat a ne všem škodám dokážeme zabránit. Pak přichází ke slovu schopnost co nejrychleji škody odstranit a zničené vybavení nahradit. Mluvíme o pojištění pro domácnosti.Proto jistě nepřekvapí, že pojištění majetku patří k nejrozšířenějším druhům pojistek. Lidé si ho pořizují pro ty nehody, které ohrožují jejich bydlení nebo jiný majetek. V případě pojistné události se tak nemusí obávat dlouhotrvajících problémů. Když odstraní následky bouře nebo blesku či jiné živelné pohromy, s novým zařízením domu nebo strojů v dílně pomůže pojišťovna.

pohovka

Hodně lidí si myslí, že pojištění majetku je nezbytné jen pro ty, co žijí v rodinném domě. Ale i v paneláku přijde pojištění pro domácnosti vhod, když vás vytopí nezbedná pračka sousedů nad vámi nebo ohrozí požár kuchyně pod vámi. Samozřejmě pojištění domácnosti se vztahuje i na vaše sportovní kola nebo invalidní vozík, pokus jste se stali obětí vloupání a krádeže. Pojistit si můžete i hotovost a své domácí mazlíčky. Pád letadla na bytovku asi moc lidí nepředpokládá, zato pád stromu může ohrozit každý druhý dům. A když cestujete, pojištění pro domácnosti se vztahuje i na vaše zavazadla. A při úniku vody ve vašem bytě pojišťovna uhradí i přiměřené náklady na náhradní bydlení po dobu odstranění škod.

rodina

Obáváte se, že pojištění domácnosti je drahé? Jste na omylu. Sami si online spočítejte, kolik vás bude stát váš Bezpečný domov od pojišťovny ERGO. Nečekají vás žádné komplikace ani zdlouhavé spočítávání hodnoty vaše majetku. Stačí znát podlahovou plochu svého bytu, domu nebo rekreační stavby a lehce zjistíte, kolik vás bude stát váš klidný spánek a spokojenost vaší rodiny. Během pár minut si online pojištění pro domácnost i sjednáte.

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..