Co s nepoužívaným mobilem?

Co s nepoužívaným mobilem Také vám po prodloužení vázanosti u vašeho mobilního operátora zůstal starší mobil v šuplíku? Nebo kašlete na vázanost, ale koupili jste si jednoduše lepší a novější přístroj a pro starý nyní nemáte využití, i když by ještě věděl posloužit? Avšak bez SIM karty většina přístrojů ani nenastartuje. Jak tedy na rozběhání starého mobilu?Už i starší mobily kromě GSM sítě fungují i ​​na WiFi sítích a kromě volání a psaní a čtení SMS zvládají prohlížení webu nebo práci s maily. Problém však je spustit je bez vložené SIM karty a platit si nějaký paušál jen kvůli mailu a četbě www stránek na mobilu…

Co s nepoužívaným mobilem Na ebay.com nebo v čínských eshopech se dají za pár centů koupit fake-sim karty. Nikam se s nimi nedovoláte, žádný kredit na nich není a ani žádná faktura za služby vám nepřijde. Avšak umožní spustit váš mobil a tváří se pro něj, že jsou SIM kartou nějakého operátora, takže mobil neprotestuje a dostanete se do jeho menu, můžete si prohlédnout nebo vymazat uložené SMS, emaily či fotky. Nebo nastavit budík. K posteli.

Pokud nevládne angličtinou, nemáte paypal a neumíte objednávat z Číny, nezoufejte. Řešením je pro vás SIM karta Tesco-mobile, virtuálního operátora. V každém slovenském super a hyper marketu Tesco koupíte za 2 eura SIM kartu, kterou vložíte do svého dosud nepoužívaného mobilu a zvolíte Flight mode mobilu. Tím zabezpečíte, že se karta nepřihlásí do systému operátora a číslo se neaktivuje a tedy máte moře času na to, abyste s mobilem dělali, co potřebujete. A výška kreditu na kartě vás nemusí zajímat.

V závislosti na typu mobilu a jeho schopností můžete takový přístroj využít jako budík (pak nemusí být zapnutý – hodně mobilů vás vzbudí i když jsou vypnuté – a pak na jedno nabití vydrží měsíce), nebo příruční čtečku emailů, přístroj na čtení webstránek například s televizním programem, když se vám nechce zapínat stolní počítač. Poslouží i jako kalkulačka, kalendář, termínovník s upozorněním. MP3 přehrávač nebo diktafon. Nebo fotoaparát. A leccos jiného, podle funkcí, zabudovaných výrobcem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář: „Co s nepoužívaným mobilem?

  1. Google Chrome 26.0.1410.65 Mac OS X  10.7.5

    Podarujte ho svojim starý rodičom 🙂

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..