Jak neplatit pokuty za telefonování v autě

Jak neplatit pokuty za telefonování v autě Dennodenně možná i vy vidíte mnoho řidičů a řidičky, jak jednou rukou drží mobil u ucha a druhou se snaží udržet vozidlo na silnici, řadit rychlosti v křižovatce, sem tam nezapomenout na směrovku a s bohorovným pohledem nejdůležitějšího ředitele zeměkoule jedou svým autem dál. Občas zaplatí pokutu za telefonování za jízdy, ale dělají to pořád.Podezírám tyto lidí, že možná ani nikomu netelefonují, jen se tak tváří, aby vypadali před ostatními lidmi důležitěji, když „musí“ telefonovat i za jízdy. Možná mají strach, že kdyby se vědělo, že jim nikdo nevolá, tak by vypadali jako lidé, které nikdo nepotřebuje.

Také jezdím hodně autem. Desítky tisíc kilometrů ročně. Ne po městě, aby mě každý viděl, jsem spíše „noční pták“. V noci, či spíše časně ráno, se přesouvám po Evropě, abych přes den byl na místě, kde mám dohodnutou schůzku. A odpoledne cestuji domů. A samozřejmě při tom občas i telefonuji. A ještě nikdy jsem neplatil pokutu za telefonování za jízdy.

Co je to těžká sada Nokia?

Protože jsem své auto vybavil tzv. těžkou sadou handsfree. Přístroj je spojen s autorádiem, aby mi ztišil zvuk při volání zvláštním reproduktorem a mikrofonem nad řidičem. Pro příjem hovoru mi stačí jedno malé tlačítko u volantu a na vytáčení čísla používám ovládání hlasem mobilu, který je pomocí Bluetooth spárován s touto sadou Nokia CK-7W.

A tak mohu kdykoliv někomu zavolat nebo přijmout hovor, aniž jsem porušil předpis a ohrozil bezpečnost svou nebo někoho jiného. Oběma rukama se mohu nadále věnovat řízení a provozu. A přitom cena této sady začíná na hodnotě první pokuty za nedovolené telefonování.

Mnohé nové vozy jsou vybaveny vestavěným bluetooth systémem pro „bezruké“ telefonování, no znám lidi, kteří to v autě mají a nepoužívají. Telefonování s mobilem u ucha za jízdy vypadá tak „důležitě“…


.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář: „Jak neplatit pokuty za telefonování v autě

  1. Ochrana řidičů
    Google Chrome 32.0.1700.41 Windows 7

    S námi se již nemusíte bát žádné zbytečné pokuty, kromě alkoholu, drog a dopravních nehod se s garancí postaráme o všechno!

    Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte si více informací.

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..