Jak oživit váš byt

Připadá vám, že váš byt je nějaký nedodělaný, nebo vám v něm prostě něco chybí? Zkuste si jej pořádně dozdobit, tak, aby vám dělal každý den radost. Budete potřebovat pouze pár věcí a váš byt bude opravdu kouzelný. Můžete se rozhodnout z několika stylů, ovšem záleží také na nábytku a všem, co už v bytě máte. Rozhodně je také důležité, abyste se domluvili s ostatními v domácnosti. Nemůžete si byt vyzdobit podle sebe a nedat ostatním členům ani vědět. Zkrátka s tím musí všichni souhlasit.Přírodní ozdoby do bytu

Přírodní ozdoby si můžete zakoupit skoro v každém obchodě. Ovšem nikdy nevíte, z čeho jsou vyrobeny. Nejlepší bude, když si přírodní ozdoby vyrobíte sami. Jedině tak budete vědět, zda není něco z poškozeného dřeva či jiných nekvalitních pomůcek. Víte, jaké ozdoby si můžete vyrobit sami doma?

Prvním výrobkem bude ozdoba z mušlí a dřeva. Do dřívka navrtáte pár malých děr, do kterých namotáte přírodní provázek. Na konci uděláte uzlík, tak aby se provázek z dřívka nevyvlékl. Mušle, které jste si nasbírali na dovolené, nalepíte na provázek, nejlépe tavnou pistolí. Následně na dřívka navrtejte díry z kraje, kterými provlečete provázek na zavěšení. Nakonec už jen stačí si výrobek zavěsit na zeď.

Větvičky do vázy. Další velmi jednoduchou ozdobou jsou větvičky. Stačí si v přírodě nasbírat větvičky, které nařežete tak, aby byly stejně dlouhé, a dáte do vázy. Tu pak postavíte někam do rohu. Větvičky můžete také přestříkat na bílou barvu. To už ovšem bude na vašem vkusu.

Další přírodní dekorací jsou pokojové květiny. Koupit si můžete orchidej, kaktusy či například gerberu. Zkusit si také můžete zasadit například kávu, mango či citrón. Uvidíte, zda se vám podaří něco vypěstovat přímo ze semínka. Určitě vás to potěší.

Umělé, ale přesto krásné dekorace do bytu

Umělé dekorace si můžete zakoupit v obchodech. Na výběr je toho spousta. Například nápisy HOME či FAMILY. Krásné dekorace jsou i umělé tulipány. Možná si říkáte, že umělé kytky nejsou hezké. Viděli jste však už někde umělé tulipány? Vypadají opravdu nádherně a člověk ani nepozná, že jsou umělé. Dát si je můžete do vázy na místo, kde není dostatek světla a normálním kytkám by se tam nedařilo. Uvidíte, že to dané místo oživí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..