Jak využít ruličky od toaletního papíru?

Ruličky od toaletního papíru se dají velmi dobře využít. Nemusíte je tedy vyhazovat, naopak je začněte sbírat. Pokud máte doma děti, určitě budou nadšené, co vše lze vytvořit. Jestliže děti nemáte, uděláte si zábavu pro sebe. Z ruliček od toaletního papíru lze vyrobit spoustu krásných dekorací do vašeho bytu. Tyto dekorace lze zaměřit na roční období. V zimě můžete vyrábět například vločky, stromečky nebo také vánoční hvězdy. Na jaře zase barevné květiny a jiné dekorace, které mohou připomínat například Velikonoce.Co všechno budete potřebovat?

V první řadě se musíte rozhodnout, co vyrobíte. Na internetu můžete nalézt spoustu krásných předloh. Následně si můžete začít chystat náčiní. Budete potřebovat barevný papír nebo také ozdobnou lepicí pásku. Dále pak lepidlo. Můžete využít například Herkules nebo i jiné lepidlo na papír. Může být jak tuhé, tak i tekuté. Záleží na tom, s čím se vám dobře pracuje. Potřebovat budete také nůžky a nějakou podložku. Hodit se vám mohou i jiné ozdoby, jako jsou malé nalepovací oči, peříčka nebo temperové barvy a štětce.

Vyrábění z ruliček s dětmi

Nejdříve se zeptejte dětí, co by si přály vyrobit. Mohu to být nejčastěji zvířátka. Z ruliček vyrobíte například sovu, hada, kočičku nebo také pavouka. Pokud chcete složitější výrobek, udělejte hrad s několika komnatami. Na takou výrobu budete potřebovat alespoň deset až patnáct ruliček. Pokud však chcete udělat hrad ještě větší, nasbírejte ruliček více.

Překvapení pro děti v podobě adventního kalendáře

Překvapení svým dětem můžete udělat například na Vánoce. Vytvořte adventní kalendář. Na jeho výrobu budete potřebovat již zmiňované potřeby, které doplníte ještě o špagát. V první řadě si musíte nasbírat 24 ruliček od toaletního papíru. Na každý den jednu až do Vánoc. Do každé ruličky schováte malé překvapení. Může to být malá hračka nebo nějaký bonbón.

Výroba je snadná. Ruličky polepíte barevným papírem nebo ozdobnou páskou. Lepidlo nechte pořádně zaschnout. Následně ohněte kraje ruliček z obou stran tak, aby překvapení nevypadlo. Na závěr máte několik variant. Ruličky můžete spojit pomocí špagátu a vytvořit tak z nich řetěz. Následně ho zavěsíte například na zeď. Jinou variantou je přilepit ruličky na sebe nebo vedle sebe. Můžete je nalepit například do tvaru stromečku nebo domečku. Děti budou mít z takového adventního kalendáře větší radost, než z běžného koupeného.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..