Komoda, dominantní srdce vašeho bytu

Komoda je nábytkem, který dnes zažívá svůj velký návrat na výsluní. Pořiďte si ji i vy, schováte do ní úplně všechno.Nábytek, který oceňovaly už naše prababičky

Velmi praktickým kusem nábytku, bez kterého se neobešly naše babičky i prababičky, je komoda z masivu. V minulosti, zejména v období socialismu, kdy se dávala přednost dřevotřískovému nepříliš kvalitnímu nábytku, se od používání tohoto nedocenitelného kusu nábytku bohužel často upouštělo. Ovšem v současnosti, kdy dochází k návratu tradičního masivního dřeva a jeho využití v nábytkářském průmyslu, se ke komodám lidé stále více vracejí a oceňují jejich praktičnost. Dovnitř komody se vejde spousta věcí a můžete si je přehledně uspořádat do různých šuplíků. Všechno vaše prádlo díky tomu získá příjemný a vzdušný úkryt.

komoda_dubova

Výběr v různé barevnosti, rozměrech i uspořádání

Důležitá je estetická podoba komody, protože svojí velikostí a charakterem se stane jedním z dominantních kusů nábytku v každé místnosti. Komoda je dnes už stálicí v našich bytech, a proto ji najdete v každé ze dvanácti kolekcí našeho nábytku. Vybírat můžete z různých variant podle vlastního náročného vkusu. K dispozici jsou různé barvy, ale také celkové rozměry a uspořádání jednotlivých zásuvek, takže najít a vytvořit si tu svou vysněnou komodu není žádný velký problém. Barevnost lze přizpůsobit ostatnímu nábytku i doplňkům a celkovému ladění bytu. Hlavním vodítkem při volbě samozřejmě bude váš vkus. K dispozici máte moderní styl, ale také koloniální či retro variantu úložné prádelní skříně, takže na své si přijdou vyznavači různých nábytkářských stylů. Nabízí se šest různých variant dřev. Je libo komodu z akátu, borovice, buku, dubu, ebenu či mahagonu? Všechno je možné, nyní jde jenom o to, která vám bude nejvíce vyhovovat a nejlépe ladit s vaším bytem. Proti poškození jsou komody povrchově upravovány, přitom si můžete vybrat buď lakování, nebo úpravu pomocí organického laku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..