Jak udělat z fotografie obraz na stěnu

picture-frame Často nosíte s sebou fotoaparát a občas se vám podaří opravdu dobrá fotka? Vaši přátelé vás chválí a žádají vás o fotku, protože se vám mimořádně vydařila? Všechny snímky máte v digitální podobě a papírová fotka se vám zdá malá a fotokniha nepraktická? Máme pro vás tip. Dejte z vaší fotografie udělat obraz na zeď.Jistě jste během toulek krajinou objevili místa, která vám přirostly k srdci. Fotografie, které vám připomínají náladu a místo, dejte zpracovat a vytvořte si vzpomínkové fotky na plátno. Jen váš vkus rozhodne, zda to bude obraz na zeď z jednoho kusu nebo zvolíte obraz poskládán z pěti či sedmi částí v moderním stylu. Po instalaci tak nejen ozvláštníte jinak prázdnou zeď svého příbytku, ale při pohledu na svou fotografii na plátně si vždy připomenete ty chvíle, které předcházely exponovaní fotografie.

Vaše fotografie na plátně může být originálním dárkem pro přátele. Například k výročí seznámení nebo k životnímu jubileu. Můžete si být jisti, že takový dar jako vy nikdo jiný nepřipraví. Luxusní obrazy na zeď se hodí nejen do obývacího pokoje na dotvoření atmosféry bytu, ale vyniknou v každém pokoji. Dokonce i v ložnici, když zvolíte vhodný motiv.

obraz

A když nemáte ve svém archivu fotografii, o které jste přesvědčen, že bude mít speciální význam pro obdarovaného, vyberte ze široké nabídky různých motivů. Nemusí to být vždy jen fotografie. Pokud dobře znáte vkus toho, komu má obraz na zeď přinést radost, vyberte mu jeden z ručně malovaných obrazů.

Každý toužíme po něčem jiném. Někdo „sbírá“ exotická jídla, jiný zážitky z exotickým míst na Zemi. Kdo touží po sportovním autě, toho jistě potěší obraz na zeď inspirovaný autem jeho snů. Vyznavači zimních sportů uvítají jako dar obraz zasněžené hory, milovníci romantických procházek obraz některého z parků. Obraz na zeď udělá radost každému a zkrášlí každý byt.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..