Jak ušetřit při nabíjení mobilů?

Podle statistik je mobilů více, než lidí v republice. Takže se snadno může stát, že se u vás potkají váš mobil, manželčin, dítěte a jeden, možná dva, služební mobily. A s nimi i jejich nabíječky. V případě, že vlastníte smartphony, jsou nabíječky velmi důležité, protože při intenzivním využívání i datových přenosů nebo wifi či Bluetoth vydrží jejich baterie sotva den. Klasické mobily jsou na tom s výdrží podstatně lépe, ale bez nabíječky se neobejdete. No a nabíječka se zas neobejde bez elektřiny.No a jsme u kořene věci. Přestože nabíječky mají docela malý příkon, když si spočítáte, jak často nabíjíte všechny ty telefony a kolik času je to spolu, tak přijdete k celkem slušnému účtu za elektřinu. No to není všechno. Pokud v rámci pohodlnosti nabíječky nevytahuje ze zásuvky, jen vždy připojíte a odpojíte mobil, tak taková nevyužitá nabíječka také „žere“ proud. Sice jen několik wattů, ale zato stále.

Co tedy s tím?
Vybírejte po skončení nabíjení mobilů nabíječky ze zásuvek. Ušetříte ročně pár korun. Můžete jít na pivo nebo na zmrzlinu. No nejvíc byste ušetřili, kdybyste nabíječky přestali používat úplně. Tedy doma. Nebo vám v práci dávají příplatky za užití své elektřiny na nabíjení služebního mobilu?

Vezměte nabíječku do práce. Pokud pracujete v kanceláři, nemáte problém s nabíjením. Dostali jste k mobilu i nabíječku do auta? Využívejte ji. Nebo nabíjíte, pokud to váš mobil dovoluje, USB kabelem z počítače. Neboť jak se říká, babka k babce a budou kapce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..