Kde se vzdělávat online

Vzdělávacích portálů je mnoho. Pokud máte volný čas a rádi byste něco vybudovali, zaměřte se na vzdělávání. Právě to vám zajistí dovednosti, jež budete moct následně proměnit v praxi. Bez základních znalostí ale nepočítejte s tím, že budete podnikání rozumět. Vše je potřeba se učit. Podnikatelem se člověk nerodí, ale učí. Je to o tom, komu vydrží trpělivost až do úspěšného konce. Jedině tak získáte to, po čem toužíte. Jinými slovy každý člověk si zaslouží to, za co je ochotný bojovat. Pokud nějaký boj vzdáte, nesmíte se pak divit, že dané věci před vámi odplavou pryč.Kde se vzdělávat?

YouTube nesmí na tomto seznamu chybět. Výhodou YouTube portálu je fakt, že videa na tomto portálu jsou zdarma. Ano, velké množství info podnikatelů zde vloží jen základ svého kurzu nebo toho, co potřebujete vědět. Na zbylou část vás poté nechají přesměrovat jinam. To už poté bývá v mnoha případech placené. Každopádně je možné díky YouTube získat nemalé množství zkušeností, jež se vám mohou v začátcích hodit. Pochopitelně existují další vzdělávací portály, jež se zaměřují právě na růst člověka. YouTube je platforma určená pro všechny druhy videí.

Internetový portál VímVíc

Portál VímVíc je už více specifikovaný na vzdělávání se. Zaměřuje se ale na placené kurzy. Kategorií zde naleznete mnoho, od podnikání, přes kreslení až po šití nebo tvorbu věcí, které jsou určeny pro děti. Záležet bude na vás, jaký obor i lektora si vyberete. V mnoha oborech je více lektorů. Hlavním faktorem při výběru bude nejspíš počet recenzí. Kromě počtu recenzí se zaměříte i na jednotlivé recenze, jako takové.

H1 kurzy

Mezi hlavní portály ohledně online marketingu jsou školení od H1. Patří ke špičce ve svém oboru. Narazit zde můžete na kurzy, školení i semináře z prostředí online marketingu. Víte, jak propagovat svůj projekt a jakým směrem se vydat? Že ne? Pak není od věci si zakoupit alespoň jeden z kurzů, jak na základy online marketingu. Následně se můžete dále v tomto odvětví vzdělávat a kdo ví, třeba v něm i v budoucnu pracovat.

Seduo.cz

Seduo je dalším specifikovaným internetovým portálem na pořádání firemních školení, seminářů, online video kurzů a dalších věcí na vzdělávání se. Pokud je vzdělávání vášní, pak internetový portál Seduo.cz bezesporu oceníte. Po zajištění a absolvování kurzů se určitě uplatníte na trhu práce v mnoha oborech.

Facebook skupiny

Naučit se můžete i od jiných členů, kteří se zaměřují na stejné nebo podobné cíle. To lze například na Facebooku. Vyhledejte si specializované skupiny na podnikání a vzdělávání se. Uvidíte, že učit se novým věcem bude o to snazší, když budete vědět, že v tom nejste sami. Naučte se řemeslu díky mistrům ve svém oboru. Ptejte se a zajímejte se.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..