Pro údržbu parku

Multicar M27 Ještě nedávno příroda spala zimním spánkem a dnes už mají zahrádkáři a správci parků plné ruce práce. Nejen pravidelné kosení trávníků, ale i odvoz trávy, údržba stromů a keřů či živých plotů, to vše dá celkem zabrat. Ovšem daleko líp jde práce od ruky, pokud máte šikovné pomocníky.Pro práce na úzkých parkových cestách se výborně hodí osvědčený multicar, malý, lehký ale obratný náklaďáček pro přepravu kontejneru, převoz nářadí nebo jako nosič nářadí. Otočí se téměř na místě, nízkou hmotností neponičí trávník ani chodník. A v zimě ho lehce přeměníte na posypový vůz s radlicí na sníh, který se vejde i na úzké chodníky.

Pro provozovatele není bez zajímavostí, že náhradní díly – Multicar jsou k dispozici bez problémů přes web a nemusí se obávat, že by jejich víceúčelový multicar stál někde v dílně.

Malý lehký náklaďáček multicar m27 jistě i vy potkáváte v parcích při jejich údržbě nebo v zimě při úklidu sněhu. Pro svoji univerzálnost se hodí i na drobné stavebně údržbářské práce ve městě a vlastně pro všechny práce, kde potřebujete na málo přístupných místech nebo chodnících dovézt nebo odvézt nějaký materiál či stroj.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup