Psaní článků o jídle způsobuje hlad

porce V poslední době jsem si všiml jeden zajímavý fakt. Můj pracovní harmonogram je rozdělen tak, že krátce před časem oběda přijdou na řadu články, které se týkají právě jídla. Buď je píšu celé sám, nebo je upravuji po redaktorech a vyhledávám pro ně vhodné ilustrační fotografie. A vždy při tom náramně vyhládnu a v ústech se mi sbíhají sliny. Sotva vydržím, kdy přijde čas skutečného oběda.Není to zase tak, že bych pořád pracoval jen s texty o potravinách a jídle. Jen to vždycky často tak vypálí, že jsem hladovější mnohem dříve, než mě čeká skutečný oběd v nedaleké restauraci. Vždyť posuďte sami, co to s vámi udělá, když prohlížíte desítky fotografií, jako je tato a hledáte tu nejvhodnější do článku o jídle.

kacka

Vy byste si nedali? Tedy pokud nejste čistý vegetarián.

Nejvíce jsem trpěl tehdy, když jsem dokončoval web o grilování. To jsem šel na oběd takový hladový, že jsem ho snědl snad v rekordním čase.

A přestože docela dobře vím, jak funguje můj organismus a kdy se mi nejlépe pracuje na webu, budu muset udělat v denním plánu několik změn. Všechny články o jídle a potravinách budu psát nebo redigovat zásadně až po obědě. Aby se mi nesbíhaly sliny a měl jsem klid na svou práci.


Napsat komentář

Název *
Email *
Webová stránka