Vyberte si sami svůj film na páteční večer

TVovladac Po náročném pracovním týdnu si každý rád odpočine. Každý máme jiné představy o tom, jak trávit volné chvíle a čemu se budeme ve volném čase věnovat. Když dáváte přednost sledování dobrého filmu, jistě mi dáte za pravdu, že dnešní televize toho moc nenabízí. A jezdit do kina se taky každému nechce. Obě nabídky totiž mají jednu společnou nectnost: program pro vás vybírá někdo jiný a málokdy se vám trefí do vkusu. Jak to změnit?

Není žádným tajemstvím, že televizní stanice žijí z reklamy, kterou vysílají stále ve větší míře. A i když je vysílán zajímavý pořad nebo film, tak si jej nemůžeme vychutnat bez častého přerušování právě reklamou. To je tedy další nepříjemnost, spolu s definovaným začátkem pořadu, která nám komplikuje náš relax po práci nebo setkání se svými přáteli.

Nejlepším řešením je sám si vybrat film který budu sledovat. Bez otravné reklamy, v čase, který vyhovuje mě. V pohodlí svého obýváku se podívám na jeden nebo dva DVD filmy podle svého vkusu a momentální nálady. Pro sledování svého vlastního programu je výhodné mít instalované domácí kino, ale stejné tak dobře poslouží běžná televize, doplněna DVD přehrávačem. Šikovní mladí lidé propojí televizi se svým notebookem kabelem a nemusí kupovat drahé zařízení pro svou zábavu.

televize

Domácí kinotéka nezabere hodně místa a kdykoliv máte chuť na svůj oblíbený film, pustíte si ho. Koupíte je rovněž pohodlně z obýváku. Stanete se nezávislý na televizním programu, svoje filmy dvd nebo Blu-ray si pustíte spolu s přáteli nebo rodinou ve vašem oblíbeném čase. Na Blu-ray discích často dostanete prodlouženou verzi filmu, kterou nemáte šanci vidět v kině a v televizi už vůbec ne. A váš zážitek nic nepřerušuje.

Staňte se pánem svého volného času, nenechte se rozptylovat nesmyslnými reklamami v nejméně vhodnou dobu a sledujte filmy, které se líbí vám. Filmy na DVD a Blu-ray discích vám to umožní.

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..