Jaro je tady, párty přicházejí

algoNejen posun času, ale taky oteplování vzduchu a více slunečního svitu nás láká ven. I když zatím v zahradě jen pobýváme krátce, málokdo se netěší na čas, kdy bude venku příjemně celý den a poprvé zapálíme oheň v zahradním grilu nebo s přáteli uspořádáme první zahradní párty.

Důvod pro setkání s lidmi, které máte rádi a se kterými se dobře cítíte a dobře bavíte, může být jakýkoliv. Narozeniny jednoho z vás nebo výročí či rozlučka se svobodou jednoho člena party. Venkovní zábava má jednu nespornou výhodou. Prostor. Volný prostor venku neomezuje svými zdmi ani stropy, lidé mají více skutečné volnosti, vždy jste na čerstvém vzduchu a vždy můžete popojít trochu dál, když chcete více soukromí nebo více klidu.

Ovšem organizátor takovéto párty na zahradě je v rukou Přírody. Neodhadne-li správně přesnost předpovědi počasí, jsou v ohrožení jeho zákusky, občerstvovací bary nebo i hosté samotní. Dobrý organizátor nic nepodcení a postaví v prostoru zahradní party stany, které vše a všechny ochrání nejen před případným deštěm, větříkem, ale přes den i před přemírou slunce. V pohodě tak budou hosté i servis, chlazené nealko i teplé grilované masíčko.

zahradni-party-stan-bily-s-cervenym-lemem-3-x-4-m

Se stejnými problémy, jako organizátor malé párty na zahradě se potkávají i lidé, kteří připravuji sportovní přátelské utkání spojené s oslavou nebo firemní sportovně společenské akce. Snad jen lidí jim přijde na akci víc a potřebují více krytého prostoru. Pro takové příležitosti přijdou vhod větší zahradní altány, rozmístíte je podle potřeby a orientujete s ohledem nejen na vanoucí větřík, ale i směrem, který vyhovuje záměrům pořadatele akce.

Výhodou přenosných zahradních altánů je možnost rychle je postavit a po skončení akce rychle složit a nezabírají tak místo v zahradě nebo parku. Jejich počet a velikost zvolíte podle předpokládaného počtu osob, které je potřeba přivítat a obsloužit a polohu podle záměru akce. A v jiném termínu můžete připravit akci na jiném místě. Nepodceňujte vliv počasí na venkovní společenské akce, zajistěte si zahradní párty stany a altány.

Napsat komentář

Název *
Email *
Webová stránka