Kreativní domácnost

Kreativní domácnost Patříte k lidem, kteří se nespokojí s konfekcí, kteří se chtějí odlišovat a kteří nechtějí, aby jejich byt vypadal tuctově, jako u všech ostatních sousedů? Nemusíte investovat spoustu peněz do nového vybavení, nemusíte si najímat stylového bytového architekta. Poradíme, jak si vlastníma rukama upravit své okolí a ještě se u toho zabavit.Na různé drobnosti v domácnosti používáme různé krabičky a boxy. Dřevěné, dýhované nebo papírové s ozdobným dekorem. Ozvláštnit a odlišit je můžeme pomocí washi pásky, kterou nalepíme na hrany. Washi pásky jsou vyráběné z rýžového papíru a jsou samolepící. Můžeme je nalepovat a odlepovat a dokonce na ně psát, například věnování. Hodí se nejen na polep krabiček, ale i hran poliček, olemování fotografií nebo k přilepení plakátů.

Washi pásky využijete i při balení dárků, výrazně tak odlišíte u oslavence ten svůj dárek. Pestrobarevné papírové pásky dodávané sólo nebo v sadě v boxech potěší nejednu kreativní duši. Nemáte na víkend program pro své děti? Kupte si washi pásky a výsledkem své zábavy si zkrášlíte svůj domov.

Šperkovnice a krabičky se vám budou lépe otevírat, pokud zásuvky dostanou porcelánové nábytkové úchytky. Na výběr je z mnoha barev a mnoha tvarů, aby se dokonale hodili i k vašemu nábytku. Můžete tak zrenovovat nebo oživit starší nábytek či zásuvky u psacího stolu. Anebo si rovnou upravit i nový nábytek. Dokonale tak budete prezentovat svůj osobitý vkus a vztah ke kvalitě a svému bezprostřednímu okolí dáte pečeť své osobnosti.

Pomůcky ke kreativní práci

Kreativní domácnost A pokud vás tento druh ručních prací opravdu „chytne“ a budete chtít mít po ruce pro chvilky inspirace dostatek tvůrčího materiálu, bude se vám hodit kreativní sada značky Tilda, z níž vyrobíte krásné dárkové kartičky či přání nebo látkové panenky. Figurky osvěží poličky a pro textilní stuhy jistě najdete využití i sami. Kreativní svět je vám na dosah, jediným omezením je vaše fantazie.

Změňte svůj svět, proměňte standard v osobitost, nechte promluvit svou kreativitu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..