Jaký účet k Paypalu?

Jaký účet k Paypalu? Když jste se rozhodli založit Paypal účet, abyste mohli platit na internetu za zboží nebo služby, je dobře si k Paypalu přiřadit domácí bankovní účet s platební kartou. Dá se platit i jinak, ale toto je nejspolehlivější a nejjednodušší způsob používání Paypal účtu.Někteří lidé používají pro internetové platby jiný účet, než na běžné používání v Čechách, prý kvůli bezpečnosti (peněz na účtu). Pokud platíte svojí kartou na kdejaký stránkách, je opatrnost na místě. Avšak při používání Paypalu se ničeho bát nemusíte.

Většina bank v Čechách si účtuje mnohé poplatky. Za vedení účtu, za příjem peněz na účet, za platbu z účtu, za platbu kartou, za výběr hotovosti z bankomatu, za vklad hotovosti na pobočce… Nestačí, že jsou to naše peníze, které oni využívají (snad si nemyslíte, že je mají v trezoru a hlídají je?), ještě chtějí, abychom jim za to platili. No a mít pro občasné platby na internetu zvláštní banku, to by se dost prodražily ty levné nákupy.

Naštěstí jsou zde i rozumné banky. Vlaštovkou mezi nimi byla mBank, která první nabídla vedení účtu zcela bez poplatků, VISA kartu, i pro internetové platby, bez poplatků, platby a příjem peněz bez poplatků, platby kartou bez poplatků. Zdá se vám to až moc ideální? mBank nemá kamenné pobočky a nemůžete v hotovosti vkládat peníze. Všechno jde elektronicky, všechno jde přes internet banking nebo telefonicky.

Pro paranoiky, mBank má dva spořící účty, a mezi nimi a běžným účtem si můžete libovolně online převádět prostředky, takže si na běžném účtu můžete držet minimum peněz a těsně před platbou na internetu pomocí Paypalu si ze spořícího účtu převedete peníze na účet běžný. No ale kdo by to dělal, že?

Protože je mBank účet zcela zdarma, vyplatí se ho mít jako svůj sekundární účet jen pro platby Paypalem. O propojení VISA karty mBank a Paypalu si povíme příště.


.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..