Nadešel ten správný čas na nákup vánočních dekorací

adventVánoce jsou svátky pohody a klidu, ale nesmíme nechávat vše na poslední chvíli. Jaká letos bude vánoční výzdoba bytu? Vše si v klidu promyslete, a až přijde ten správný čas, pustíte se do díla. Zajisté vánoční osvětlení bude zářit nejen v domě, ale i na zahradě, pokud nebydlíte v bytě. No pak se pustíme do výzdoby interiéru. Krášlíme okna, stěny, stůl, a také si slavnostní vzhled zaslouží naše židle. Použijeme potahy s vánoční tématikou a z různých stran pověsíme barevné dárkové krabičky, čímž se dary sčítají. V poslední době jsou trendy miniaturní ozdoby. Drobné lesklé vánoční koule jsou ideální pro zdobení malých prostorů.

Kouzlo vánoční dodají i kontrastní barvy

Bílý umělý vánoční strom ozdobíme výraznými červenými baňkami a stuhami. Zlatý řetěz a je hotovo. Jednoduché a krásné. Stále platí, že méně znamená více. Jasné barvy na bílém pozadí navíc vypadají velmi originálně. Lze přidat malé dárkové balíčky, převázané stuhou. Ozdobte kuchyňské okna. Povětšinou okenní tabule zdobí světlé vločky, které lze vyrobit z papíru, koupit hotové vzorované nebo samolepící. Větve jehličnanů podtrhnou celkovou vánoční atmosféru. Nebo si vytvořte malé jesličky ponořené do sněhu. Nakreslíme si na tvrdý papír zasněžené domy a zvířata včetně stromů. Vystřihneme a položíme na stůl k vánočnímu stromku nebo pověsíme na zeď, záleží na vaší zručnosti a kreativitě.

vanoce

Vánoční stromeček nesmí chybět v žádné domácnosti

Vánoční strom to je tradice, i když ne tak stará. A i malý vánoční stromeček postavený na stole dodá celému interiéru okouzlující vzhled. Pod stromečkem může být věnec a rozházené bílé skleněné kuličky, snažte se zaměřit na miniaturní ornamenty. Lze použít malé dárky či cukroví. Ozdobte parapet a to jednoduchým způsobem. Nádherně vypadají bílé svíčky na stříbrném podnose nebo umělý ozdobený přírodními dekoracemi trpasličí smrk s přídavkem barvy zimní krajiny. Nezapomeňte na to správné vánoční osvětlení!

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..