Nezapomínejte na pojištění

Potěšil vás první sníh, který nedávno napadl? Zvažujete oprášit vaše lyže ve sklepě a vyrazit na některý ze svahů trochu se zrelaxovat? Kromě kontroly lyží, vázání, lyžařských bot a samotného sportovního oblečení byste neměli zapomínat ještě na jednu důležitou věc. Na úrazové pojištění sebe a své rodiny.Možná namítnete, že patříte k lidem, kteří přistupují ke všemu s nejvyšší opatrností. Že si dáváte pozor na to, co děláte a kam stoupáte a už dávno jste neměli žádný úraz. To vše může být pravda. Jen je třeba si uvědomit dvě věci. Pokud chcete lyžovat na svahu, kde je také vlek a další lyžařský servis, nebudete na něm sami a nehodu může zapříčinit jiný nezkušený sportovec. A že ani vy po letní pauze na začátku zimní sezóny nemusíte být zcela ve formě a pak je tu vymknutý kotník raz dva.

Na problémy na svahu vám nemusí stačit vaše pojištění domácnosti. Na druhé straně, pokud jste opravdu opatrný a zodpovědný člověk, asi nechcete zbytečně platit za dlouhodobé úrazové pojištění. Zejména pokud intenzivně nesportujete celý rok, jen si chcete vyrazit pár krát na hory.

lyžaři

Pak je přesně pro vás koncipované krátkodobé úrazové pojištění. Uzavřete si na ho potřebný počet dní a zaplatíte jen za ně. Opakovaně si ho můžete on-line uzavřít vždy, když se chystáte vyrazit z domu, ať už u nás nebo i do zahraničí. Nejen v zimě na lyže, ale i v létě na cyklovýlet nebo dovolenou u moře. Pokud máte uzavřeno pojištění domácnosti, tento produkt ho výborně doplní. A namontovaný alarm váš byt pohlídá, dokud si vy užíváte volné dny.

Velkou výhodou internetového pojištění je, že i když se rozhodnete s přáteli na poslední chvíli vyrazit si na výlet, pojištění uzavřete a zaplatíte během chvilky a spokojeně můžete vyrazit za zábavou s vědomím, že kdyby se něco přihodilo, bude o vás dobře postaráno.


Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..