V čem nejlépe sportovat

setdresV tomto období lze snad sportovat jen v teplé lyžařské kombinéze, ale zanedlouho přijde jaro a to vytáhne všechny pohybumilovné lidi ven na trávníky, dráhy a hřiště. Aby se nám dobře sportovalo, je důležité mít správné sportovní oblečení, které nebrání pohybu, dobře odvádí pot a cítíme se v něm dobře.


Sportovní dres je znám zejména z kolektivních sportů. Jeho primárním cílem je odlišit od sebe hráče soupeřících týmů. Pryč jsou však časy, kdy sportovci na sobě nosili trika zmáčená potem a riskovali nachlazení v nepříznivém počasí. Sportovní dresy současnosti se vyrábějí z lehkých materiálů, které dobře odvádí pot z těla, ale nepůsobí studeným pocitem. Navíc je možné dresy vyrábět v zajímavých barevných kombinacích. Už není nutné sešívat pravidelné kusy textilu, dnes jsou sportovní dresy opravdu hezkým kusem oděvu pro fitness a volný čas.

dres

Když s partou příště opět zajdete do haly na pravidelný fotbálek, vašeho týmového ducha utuží nejen dlouholeté přátelství, ale přispějí k tomu i pánské sportovní dresy ve stejné barevné kombinaci. Ať vás příroda obdařila postavou jakékoliv výšky nebo manželka vykrmila do mírně větší velikosti, správnou velikost svého dresu si vybere každý z vašeho mužstva.

Hezký dres se hodí i pro rekreačního sportovce samotáře. I když vás baví jen tak si zaběhat kolem stadionu nebo po pěšince po lese, můžete mít na sobě funkční sportovní dres a dobře v něm vypadat. Navíc u některých sad koupíte dvě trika v doplňkových barvách a nemusíte si odepřít svůj pohodlný sportovní oděv ani když se při běhu ušpiníte.

Čeká vás sportovní rodinné odpoledne, soupeříte s jinými rodinami ze čtvrti? Vynikněte už na startu zápolení, oblečte celou rodinu do sportovních dresů různé velikosti, ale stejné barevné kombinace. Předčete své soupeře už od začátku a prezentujte svého silného sportovního a týmového ducha.

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..