Vaše virtuální adresa

Naše adresa je spjata s místem působení. Když si vybereme nějaké město a v něm dům, kde chceme žít, získáme adresu a nikdo se nás na názor neptá, jak se nám ulice a číslo zamlouvají. A když nám pošle někdo dopis, pošťák musí přijít za námi. Úplně jinak to ale funguje na internetu.Přestože Top-Level Domain – čili doména nejvyšší úrovně, národní doména, například „.cz“ pro Česko, evokuje dojem, že ji mohou či musí používat jen Češi a české firmy, opak je pravdou. Internetovou adresu s koncovkou „.cz“ můžete mít i tehdy, když žijete v Thajsku. Svou virtuální adresu si totiž můžete sami vybrat. A možnosti se rozšiřují tak, jak jsou do užívání přidávány stále nové generické domény. Například „.club“, „.bike“, „.online“ nebo oblíbená „.info“. Vaše virtuální adresa tak bude spojena ne pouze s místem, kde se nacházíte, ale také s tím, co děláte, čemu se věnujete. Ať už pro zábavu nebo jako povolání.

Název domény se nemusí spojovat pouze s webem. I když nepíšete blog, dobrá virtuální adresa se vám bude hodit pro příjem a posílání emailů. Vaši novou adresu si nikdo nezmýlí a vybírat si mailovou schránku můžete kdekoliv na zeměkouli, kde máte přístup do internetu, tedy téměř všude. Ke generické nebo TLD doméně si zvolte své oblíbené označení či přezdívku, která vás charakterizuje a začněte si budovat svou internetovou reputaci. Speciálně pro tyto účely existuje Email hosting. Před jeho objednáním si snadno na webu ověříte, zda je vámi zamýšlená doména volná. Napište název domény a tečku a ověřovací systém vám začne nabízet volné domény, případně napíšete první písmeno koncovky a vidíte hned všechny možnosti. Okamžitě se dozvíte, zda je vaše zamýšlené doména volná a můžete si ji hned zaregistrovat, nebo vás někdo předběhl a musíte volit jinou.

Pro registrování a zaplacení domény se můžete nacházet kdekoliv. Využijte různé akce na domény a komunikujte z vaší nové virtuální adresy. Odkudkoliv na světě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..