Bolí vás hlava?

 Napijte se! Ne, láhev s alkoholem raději nehledejte. Myslel jsem na něco zcela jiného. Bolesti hlavy jsou u hodně lidí časté a proto najdete v dámských kabelkách a pánských aktovkách zásobu různých tablet i proti bolesti hlavy, zubů, žaludku … Přitom předejít bolestem hlavy je velmi jednoduché.Pokud vaše bolest hlavy není způsobena nějakou vážnější poruchou a nemáte zrovna chřipku, a ani nejste hladový a mozek netrpí nedostatkem cukru, tak velmi pravděpodobně jste se jen zapomněli napít. Vody.

Vždy když se u nás v práci někdo stěžuje, že ho bolí hlava, tak pouze poznamenám, že dnes určitě pil málo vody. A téměř každý mi na to přikývne, že mám pravdu, že má hodně práce a nestihl to.
Nestihl se postarat o své tělo, o jediný nástroj, co má k dispozici, aby uživil sebe a svou rodinu a aby si život užil.

Mimo požití jídla, aby tělo mělo všechny potřebné živiny, potřebujeme tyto živiny v těle i dopravit na cílová místa, do buněk. No a o to se stará krev. A krev je mimo jiné i tekutina. Naše tělo vodu ztrácí pocením, vylučováním a také dýcháním, proto ji musíme neustále doplňovat. Možná to zní zvláštně, pokud jsme žízniví, znamená to, že vody je v těle málo. I v krvi. A proto má tělo problém dopravit všechny živiny po celém těle, ale zejména do hlavy. A pak nás bolí.

Tedy pokud vás bolí hlava, napijte se vody. Obyčejné vody z vodovou, nebo minerálky. A zítra se napijte dříve, než vás hlava začne bolet. Případně, pokud máte rádi čaj, pijte přes den čaj. Kávu ne, káva odvodňuje. Tedy když vypijete šálek kávy, vypijte za ní i sklenici vody. Přesně tak, jak vám kávu naservírují v dobrých restauracích.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář: „Bolí vás hlava?

  1. WordPress 3.5.1

    […] žíznivý. Když už cítíte žízeň, je právě pět minut po dvanácté. Také pokud vás bolí hlava, často je to právě pro chybějící tekutiny v těle. Nezapomínejte, že nejen v létě ve […]

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..