Nebezpečný cukr v limonádě

Nebezpečný cukr v limonádě Nedávno probíhali mistrovství světa profesionálních hráčů snookru v Sheffieldu. Kromě zajímavých sportovních zážitků se pozorný divák dozvěděl i mnoho ze zákulisí tohoto sportu. A včera padla divácká otázka, co pijí hráči během zápasů.Zkušený moderátor, který je i amatérský hráčem snookru, poznamenal, že na to nejsou pravidla, s výjimkou omezení alkoholu a energetických nápojů. Jeden z hráčů ale má rád čaj, tak mu nechali připravit hrnek na čaj s logem federace. Reklama musí být.

Dlouhotrvající souboje jsou stresem a při stresu se člověk více potí. A s pak z těla odcházejí i důležité minerální soli. Pokud je člověk dehydrovaný, zpomalují se fyziologické procesy v těle a člověk je spíše unavený. Proto je důležité doplňovat tekutiny. A dříve, než člověk pocítí žízeň. To vám potvrdí všichni sportovci.

Hráči snookeru během zápasů i tréninků pijí jen vodu. Neboť kdyby prý začali pít sladké limonády, zvýšená hladina cukru by způsobila jejich nepozornost.

Pokud sledujete sport alespoň okrajově, jistě víte, že profesionální sportovci jsou pod drobnohledem nejen trenéra, ale celého realizačního týmu, včetně lékařů a že nic neponechávají náhodě. Tuto informaci si jistě nevycucali z prstu, ale všechny jsou podloženy mnoha testy a měřeními.

Všimněte si kolem sebe, kolik sladkých limonád do sebe lijí malé děti a školáci. A všimněte si, jak často se rodiče nebo učitelé stěžují na hyperaktivitu dětí. A současně ignorují upozornění, že by děti neměly pít sladké nápoje a coly, neboť to není zdraví prospěšné.

Sportovci to už dávno vědí.


.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..