Party stan namísto zahradní terasy

Před rokem jsme koupili zahradu a důkladně naplánovali jednotlivé zóny. Směrem do svahu je prostor pro ovocné stromy, po bocích jsou vysázeny ovocné keře a oddechovou zónu od sadu oddělují tři řady révy. Její dominantou měla být velká zastřešená terasa a pergola, kde bychom grilovali, posedávali s přáteli, kochali se krásou zahrady a květin v ní a odpočívali.Budování nové zahrady na zanedbaném pozemku stojí nemalé úsilí i peníze. Pro nezájem souseda o jeho ovocný sad a oplocení jsme museli narychlo vybudovat zajištění naší zahrady, aby nám do ní přes jeho zničen starý plot nechodili obžírat stromky srny. A to nám nabouralo rozpočet. Řešení se ukázalo překvapivě jednoduché. Zahradní párty stany. Oproti dřevěné konstrukci jsou nejen levnější, ale také pohotovější. Když bude pěkné počasí a budeme plánovat v naší okrasné zahradě setkání s rodinou nebo s přáteli, vyjmeme ho ze zahradního domku a postavíme na místě, které nám vyhovuje.

Skládací zahradní altány šetří místo.

Posedět si uprostřed parného léta ve stínu přijde vhod, ale někdy se chceme v zahradě opalovat na dece. Zejména ženy dávají přednost takové formě odpočinku. Skládací párty stan jednoduše sbalíme a odložíme a vyjmeme ho zase tehdy, když místo opalování bude na pořadu dne grilovačka. A volná louka je ideálním místem i pro hru a dovádění dětí.

A tak se problém se srnami a odloženou výstavbou zastřešené terasy ukázal jako pozitivní prvek. Zahradním párty stanem si vyřešíme potřebu zahradního přístřešku pro naše společenské setkání a současně ověříme, zda jsme si vybrali dobré místo pro odpočinek. Pokud se vše osvědčí, v průběhu dvou let pak na tom místě postavím terasu a pergolou. Do té doby ale budeme mít své místo odpočinku aniž bychom výrazně přečerpaly náš rozpočet na vybudování nové zahrady.
 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..