Pojištění pro každou příležitost

Říká se, že šachy je jediný sport, při kterém vám nehrozí úraz. A přestože sport ani jiné koníčky neděláme proto, abychom si ublížili, nesmíme při této činnosti zapomínat na to, že podcenění bezpečnosti a opatrnosti či chvilková nepozornost může právě úrazem nebo nehodou skončit. A jejich důsledky pak výrazně ovlivní náš osobní, ale především pracovní život. Jak minimalizovat dopad našeho koníčka na běžný život v případě nehody?V první řadě je třeba říct, co znamená vznik úrazu pro náš běžný život. Ať už ho utrpíme na cykloturistickém výletě nebo při práci ve své dílně, jako první následuje lékařské ošetření. V našem systému povinného zdravotního pojištění se nemusíme bát jeho ceny. Nezřídka ale následuje krátká hospitalizace a to už se může na našem životě projevit výraznější. Nejen, že během ní nemůžeme vykonávat svou práci, tedy vydělávat peníze, ale ani se nemůžeme věnovat své domácnosti. A co je nejhorší, takový úraz může zanechat na našem těle trvalé následky. Tedy snížení pohyblivosti některé z končetin, snížení fyzické síly či jiné omezení. Pod označením „snížená kvalita života“ si musíte představit, že se vám jednoduché běžné činnosti budou provádět mnohem těžší nebo déle. A často potřebujete nakoupit zdravotní pomůcky k překonání nebo snížení svého handicapu. Po úraze tedy nejen, že nevyděláváte, ještě máte výdaje navíc.

nehoda na lyžích

Proto je rozumné mít úrazové pojištění. Když si dáváme pozor a ani nikdo druhý nás neohrozí, nic se neděje. No když ztratíme na chvíli pozornost, přijde vhod náhrada za úraz a pomůže překonat první důsledky pochybení i vykrýt ztrátu výdělku. A ta je významná, když jsme živnostníci nebo podnikáme s malou firmou, která stojí většinou na nás.

Pokud se chystáme na dovolené vyzkoušet některý z adrenalinových sportů nebo nás čeká extrémně náročné období či jdeme rekonstruovat chalupu, přijde vhod krátkodobé pojištění, které uzavřeme pouze na určité období. Rychle a výhodně získáme úrazové pojištění online i na poslední chvíli. No hlavně dříve, než ho budeme potřebovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Trvalá reklama zde jen za 220 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Jméno *
E-mail *
Webová stránka

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..